Університет уклав угоду про співпрацю із College of Remote and Offshore Medicine Foundation

(Зліва направо): директор коледжу Ейврік О’КЕЛІ та ректор ТДМУ, професор Михайло КОРДА

У Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського 29 березня відбулося підписання угоди про співпрацю із College of Remote and Offshore Medicine Foundation. Цей договір був укладений між директором коледжу Ейвріком О’Келі та ректором ТДМУ, професором Михайлом Кордою.

Співпраця між двома навчальними закладами передбачається у кількох напрямках. Один з них – це імплементація на базі ТДМУ міжнародного сертифікованого курсу International Trauma Life Support від Американської асоціації кардіологів. Цей міжнародний курс включатиме всі стандарти надання допомоги травмованим пацієнтам на ранньому та догоспітальному етапах. Він буде корисним для громадян нашої країни і для студентів-іноземців, які навчаються в Україні.

Унікальність пропозиції полягає в тому, що на базі центру симуляційного навчання ТДМУ буде створено ICLS травма-центр, який за умови успішного проходження курсу має право видавати сертифікати міжнародного взірця.

Інший напрямок співпраці передбачає те, що наші лікарі та викладачі, які займаються перепідготовкою фельдшерів у парамедиків, мали можливість пройти тритижневий курс у цьому коледжі й отримати міжнародний сертифікат, який дасть їм право працювати не лише в Україні, а й в усьому світі. Навчання викладачів ТДМУ розпочнеться у березні 2020 року.

Прес-служба ТДМУ