Увійшли до «п’ятірки» кращих у змаганнях з тенісу

У спортивному комплексі ТНЕУ відбувся турнір з настільного тенісу в рамках II відкритої універсіади Тернополя.
Судді оцінювали змагання в командній та особистій першостях, пари та мікси (чол.+жін.). Команда Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського у складі Романа Пінчука та Юлії Заєць (стоматологічний факультет), Віктора Демчука й Інни Микитин (медичний факультет) пройшла серйозне випробування, змагаючись з майстрами та кандидатами у майстри спорту, які виступали за ТНЕУ і ТНПУ.
У заліку наші студенти увійшли до «п’ятірки» кращих.
Найзавзятішим гравцем у команді ТДМУ був Роман Пінчук, який зайняв четверте місце в особистій першості, поступившись у боротьбі за III місце таким асам настільного тенісу, як Віталій Бойко та Сергій Руцький. Обидва спортсмени є кандидатами в майстри спорту.
Тренер команди – Новакова Любов Володимирівна.

Прес-служба ТДМУ

Share on Google+