Треті в змаганнях із шахів

У бібліотеці імені Л. Каніщенка (ТНЕУ) стартували ігри з шахів в рамках III Відкритої універсіади Тернопільської територіальної громади серед закладів вищої освіти.

Збірну команду Тернопільського національного медичного університету імені І. Горбачевського представили дві команди – ТНМУ-1 і ТНМУ-2. Окрім нашої команди, в змаганнях взяли участь ТНЕУ-1 і ТНЕУ-2, ТНПУ-1 і ТНПУ-2, Бережанський агротехнічний інститут. Сім збірних розігрували між собою командну першість. Кожна команда мала зіграти по шість ігор.

Майже чотири години тривали бої на шахових дошках. У результаті перше місце здобула команда ТНЕУ-1, друге – ТНПУ-1 і третє – ТНМУ-2.

Наша команда у складі Кшиштофа Пердака, Марії Смєшкової, Соломії Пиндиківської, Михайла Бандрівського здобула шість очок і посіла призове місце. Гравці ТНМУ-1 отримали шосте місце.

Тренер-представник команди – Новакова Любов Володимирівна.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА