ТНМУ посів третє місце за результатами пробного складання міжнародного тестового іспиту з основ медицини (IFOM)

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року №275 «Деякі питання про проведення міжнародного моніторингового дослідження якості вищої медичної освіти у 2018 році» та наказу Міністерства охорони здоров’я України від 1 лютого 2019 року №283 «Про деякі питання проведення міжнародного моніторингового дослідження якості вищої медичної освіти» 15 березня 2019 року відбулося міжнародне моніторингове дослідження якості вищої медичної освіти. Його провели у формі тестового іспиту з основ медицини. Це екзамен із серії International Foundations of Medicine (IFOM), який вимірює компетентність у фундаментальних науках з медичної практики.

У дослідженні взяли участь 6275 студентів з 19 закладів вищої освіти. Тестові завдання були складені українською мовою. Впродовж чотирьох годин студенти в усіх університетах складали іспит одночасно. У цьому дослідженні взяв участь 441 студент Тернопільського національного медичного університету імені Івана Горбачевського.

Міністерство охорони здоров’я України отримало від Національної ради медичних екзаменаторів США звіти з результатами складання пробного міжнародного іспиту з основ медицини.

Згідно з цими результатами найкраще його склали студенти Львівського національного медичного університету імені Д.Галицького, Національного медичного університету імені О.Богомольця та Тернопільського національного медичного університету імені І. Горбачевського.

Студенти нашого вишу також отримали найменше негативних результатів, як і студенти Львівського національного медичного університету та Луганського державного медичного університету. Крім того, наші майбутні медики увійшли до числа тих, хто отримав найбільше позитивних результатів.

Це вкотре засвідчило те, що в ТНМУ висока якість надання освітніх послуг і належна підготовка медичних кадрів.

Прес-служба ТНМУ