ТНМУ зібрав найкращих українських і закордонних стоматологів

Упродовж двох днів у конгрес-центрі НОК «Червона калина» понад 100 кращих лікарів-стоматологів з України та з-за кордону обговорювали актуальні проблеми галузі, ділилися досвідом і приймали низку важливих рішень. Науково-практичну конференцію «Ternopil Dental Summit» удруге зорганізували представники стоматологічного факультету Тернопільського національного медичного університету.

(Зліва направо): Жасур РІЗАЄВ, ректор Ташкентського державного стоматологічного інституту, професор, Михайло КОРДА, ректор ТНМУ, професор, Давид АВЕТІКОВ, професор Української медичної стоматологічної академії

Захід відкрив ректор ТНМУ, професор Михайло Корда.

«Приємно, що ця конференція стає традиційною для нашого університету. Переконаний, що з кожним наступним роком кількість учасників зростатиме – й Тернопіль стане центром стоматологічної наукової та практичної думки. Впродовж двох днів роботи конференції отримаєте нову інформацію та досвід, у вас будуть нові знайомства. Цей саміт стане для вас корисним у науковому та практичному аспектах. Бажаю всім продуктивної роботи та приємного часу на гостинній Тернопільській землі», – побажав очільник вишу.

Від імені оргкомітету виступив завідувач кафедри ортопедичної стоматології, професор Петро Гасюк, який зазначив, що конференція є прекрасною нагодою для фахівців стоматології зустрітися й поспілкуватися. Він коротко представив головних доповідачів заходу.

Петро ГАСЮК, завідувач кафедри ортопедичної стоматології, професор

Цього року на конференцію вперше приїхав ректор Ташкентського державного стоматологічного інституту, професор Жасур Різаєв, який представив доповідь «Запальні захворювання пародонта у хворих з метаболічним синдромом».

Доцент Української медичної стоматологічної академії Іван Попович доповів про можливості сучасного адгезивного шинування зубів у хворих з ураженням тканин пародонту.

Про значення біомеханіки дентальних імплантів для практичного лікаря розповів доцент Буковинського державного медичного університету Роман Левандовський.

Професор Української медичної стоматологічної академії Давид Аветіков представив доповідь «Сучасні погляди на діагностику та патогенетичне лікування патологічних рубців шкіри та слизової оболонки порожнини рота».

Учасники конференції заслухали ще низку актуальних доповідей.

Під час заходу також відбулася низка майстер-класів від партнерів. Після їх закінчення учасники отримали відповідні сертифікати.

Як зазначають організатори заходу, розглянуті актуальні проблеми клінічної та експериментальної стоматології сприятимуть впровадженню наукових досягнень та інноваційних технологій у практичну стоматологію.

Прес-служба ТНМУ