Терполяни представили книгу «Увійти в річку»

Леонід БИЦЮРА, заступник голови м. Тернополя

Учасниками науково-краєзнавчої студії «Терполяни» є студенти та викладачі майже всіх факультетів нашого університету. Нещодавно вони разом з гостями зібралися в затишній залі наукової університетської бібліотеки, щоб поділитися своїми враженнями та думками.

Староста студії – студентка медичного факультету Діана Кошовська привітала всіх присутніх. Відтак оголосила українську пісню «Гей, козаче, гей, соколе», що прозвучала не лише в українському виконанні, а й польською мовою, якою вітав присутніх у залі Мікош Хуберт від факультету іноземних студентів. Вітальне слово мала й Марія Сокач, яка є співорганізатором фестивалю лемківської культури в м. Ждиння ( Польща).

Музичні дарунки приймали від солістів Тернопільської обласної філармонії.

Естафету вітань продовжив заступник голови м. Тернополя Леонід Бицюра, передавши «терполянам» грамоти та слова вдячності. Грамоти отримали студенти медичного факультету: Зоряна Бринз, Тетяна Опер, Світлана Веремчук та Інна Вегера; факультету іноземних студентів: Марія Сокач і Марина Вищук, представник стоматологічного факультету Назар Шаптала.

Усі були приємно вражені співом хористів Тернопільського національного медичного університету.

Ведуча дійства передала слово авторові книги «Увійти в річку» Леонідові Кравчуку. Він, зокрема, зазначив, що це видання присвячене студентам і викладачам нашого університету.

З вітальним словом виступив радник Міністерства інфраструктури України Іван Садовник, поет Володимир Барна та інші. В залі панувала урочиста та творча атмосфера.

Терполяни висловлюють щирі слова вдячності адміністрації університету за всебічну підтримку науково-краєзнавчої діяльності студентів і викладачів та особливо – видавництву «Укрмедкнига» в особі Любові Василівні Логін за плідну й систематичну співпрацю з науково-краєзнавчою студією. Свідомі того, що ще не одну спільну книгу побачать читачі.

Діана КОТОВСЬКА,

студентка медичного факультету, староста студії «Терполяни»