Теплом свого серця студенти-медики поділилися з підопічними «Карітасу»

За доброю традицією в дні підготовки до світлого християнського свята – Великодня студенти ТДМУ зорганізовують доброчинні акції, спрямовані на підтримку дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах. Зокрема, учасники університетського волонтерського проекту «Misericordia» та науково-краєзнавчої студії «Терполяни» відвідали підопічних Тернопільського благодійного фонду «Карітас», поспілкувалися й вручили дітям подарунки.

– Чинити добро, допомагаючи тим, хто потребує, – цього правила дотримуються студенти нашого університету. І діють за покликом серця, – розповів доцент кафедри філософії та суспільних наук ТДМУ, керівник науково-краєзнавчої студії «Терполяни» Леонід Кравчук.

Організатор волонтерського руху «Misericordia», доцент кафедри філософії та суспільних наук ТДМУ Тарас Кадобний наголосив, що учасниками руху є як українські, так і іноземні студенти, адже в ТДМУ навчаються юнаки й дівчата з 57 країн.

– Допомагаючи ближнім, робимо світ добрішим, комфортнішим. Ділитися теплотою сердець, виявляти доброту та співчуття надзвичайно важливо, – мовила на зустрічі викладач кафедри філософії та суспільних дисциплін Надія Гуменна. – Адже людська доброта переможе всі негаразди.

Підопічних «Карітасу» привітала староста науково-краєзнавчої студії «Терполяни», майбутній стоматолог Олеся Цвігун. Духовні пісні англійською мовою прекрасно прозвучали у виконанні студентки Біфхуга Суксесс, яка приїхала на навчання з Нігерії, та студента з Індії Акаша Бісваса. Полонила серця слухачів і християнська пісня у виконанні першокурсниці стоматологічного факультету Яни Владики.

Дітям, що перебувають під опікою благодійного фонду «Карітас», гості з ТДМУ вручили солодощі, фрукти, канцелярське приладдя, книги, дещо з одягу.

Керівник соціальних проектів «Карітасу» Наталя Масник тепло подякувала гостям за добрі слова, пісні й подарунки.

До збору подарунків активно долучилися студенти медичного факультету Христина Пелип, Світлана Веремчук, Зоряна Бринз, Елеонора Поліщук, майбутній стоматолог Оксана Пелип і другокурсниця фармацевтичного факультету Ольга Рівна. Організатори також висловлюють подяку представникам факультету іноземних студентів, викладачу кафедри філософії й суспільних дисциплін Надії Гуменній та першокурсникам 6-тої групи стоматологічного факультету (староста групи – Божена Обліжок) за допомогу в здійсненні доброчинного заходу.

Лідія ХМІЛЯР

Поділитись:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page