ТДМУ підписав угоду про співпрацю з Вищою медичною школою у Білостоку (Польща)

Делегація у складі проректора з наукової роботи, професора Івана Кліща, завідувача центральної наукової лабораторії, керівника відділу міжнародних зв’язків, доцента Наталії Лісничук та асистента кафедри медичної реабілітації Юрія Завіднюка з робочим візитом перебувала у Вищій медичній школі у місті Білосток (Польща).

Під час візиту обговорили умови співпраці з Вищою медичною школою у навчально-методичному та науковому аспектах. Зокрема, польські колеги виявили зацікавленість в обміні досвідом щодо роботи центру симуляційного навчання ТДМУ, а також розвитку академічної мобільності між студентами обох вишів для проходження виробничої практики та проведення літніх шкіл.

З метою розвитку наукової співпраці йшлося про розробку та проведення доклінічного та клінічного дослідження лікарських засобів, зважаючи на те, що Вища медична школа готує спеціалістів з біотехнології та має певні напрацювання у цій галузі.

Перемовини завершилися підписанням угоди про співпрацю між ТДМУ та Вищою медичною школою Білостока.

Делегація також взяла участь у церемонії посвяти першокурсників у студенти.

Візит представників ТДМУ відбувся за кошт сторони, яка приймала.

Прес-служба ТДМУ