ТДМУ продовжує співпрацю з Еквадором

Відбулася зустріч президента компанії «Євролатина» Марії Рейєс та її представниці у Тернополі Джоани Аргуелло з ректором Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професором Михайлом Кордою.

Йшлося про продовження співпраці щодо набору студентів з Еквадору на навчання до ТДМУ.

Згідно з домовленістю наступного року планують приїхати ще не менше 30 еквадорців, які хочуть здобувати медичну освіту в Тернополі. Наразі в Тернопільському медуніверситеті навчається 12 громадян цієї країни, з яких троє – на першому курсі та дев’ять є слухачами підготовчого відділення.

Представники компанії «Євролатина» зазначили, що якість підготовки у ТДМУ є високою, тут створено всі умови для навчання, працюють високопрофесійні викладачі. Запроваджено новітні інформаційні технології, достатня кількість клінічних баз. Вони також звернули увагу на те, що еквадорські студенти дуже добре та комфортно почувають себе у Тернополі, що їм легко вивчати українську мову.

Прес-служба ТДМУ

Поділитись:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page