ТДМУ налагоджує співпрацю з Університетом Поля Сабатьє із французької Тулузи

Упродовж 19-24 березня в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського перебувала делегація Університету Поля Сабатьє (Тулуза, Франція) у складі провідних дослідників наукової лабораторії Інституту кардіоваскулярних і метаболічних розладів Хелени Трончер та Фредеріка Боала.

Головна мета візиту фахівців французького університету – розробка та впровадження проектів спільних наукових досліджень.

Під час зустрічі з ректором ТДМУ, професором Михайлом Кордою гості обговорили питання із започаткування спільних наукових розробок у галузі експериментальної медицини.

Представники Університету Поля Сабатьє (Тулуза, Франція) мали можливість упродовж свого візиту ретельно ознайомитися з роботою Тернопільського медуніверситету, його науковою та матеріально-технічною базою, науковими розробками й досягненнями.

Прес-служба ТДМУ

Share on Google+