ТДМУ налагоджує співпрацю з німецькими колегами

З метою розширення контактів та міжнародної співпраці нещодавно відбулася зустріч ректора Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професора Михайла Корди та проректора з наукової роботи, професора Івана Кліща з робочою групою Helmholtz-Zentrum Dresden-Rossendorf (Дрезден, Німеччина). Дослідницька група «Intelligent Materials and Devices» у складі керівника Дениса Макарова та його співробітників Hagen Fuchs, Тетяни Войцехівської та Gilbert Santiago Canon Bermudez мала нагоду продемонструвати свої напрацювання.

Михайло Корда детально розповів про досягнення ТДМУ у впровадженні телемедицини. Ректор також зазначив, що використання сучасних телекомунікаційних технологій сприятиме підвищенню стандартів якості надання медичної допомоги як первинної, так і спеціалізованої, а також поліпшенню здоров’я населення шляхом забезпечення рівного доступу до медичних послуг належного рівня, особливо коли відстань є критичним чинником їх надання.

Учасники зустрічі обговорили актуальні питання впровадження новітніх технологій у клінічну практику та використання високочутливих сенсорів для забезпечення дистанційного моніторингу пацієнтів при лікуванні й реабілітації.

Йшлося й про участь у науково-практичних конференціях і спільні публікації результатів досліджень.

Зустріч відбулася у теплій дружній атмосфері, під час якої було обговорено можливі напрямки майбутньої роботи.

Ректор Михайло Корда висловив сподівання, що співпраця з Helmholtz-Zentrum Dresden-Rossendorf буде тривалою та результативною.

Прес-служба ТДМУ