ТДМУ домовився про співпрацю з клінічними базами Новотомишльського повіту

Делегація Новотомишльського повіту (Республіка Польща) у складі старости повіту Іренеуша Козецкі, керівника організаційного відділу Емілії Міхальчак, члена виконавчого комітету Адама Пілца зустрілася з ректором Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професором Михайлом Кордою.

Під час зустрічі йшлося про співпрацю щодо стажування та професійного вдосконалення на клінічних базах Нового Томишля фахівців і студентів ТДМУ.

Як запевнили польські гості, для перебування українських викладачів, лікарів і студентів створено усі умови, тому це добра нагода вдосконалити свою майстерність і практичні навички, отримати міжнародний досвід. Ректор ТДМУ, професор Михайло Корда підтримав ініціативу представників Нового Томишля та висловив сподівання, що ця співпраця буде тривалою й плідною.

Прес-служба ТДМУ

Поділитись:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page