Сучасну тренажерну залу відкрили в ТДМУ

Відбулося офіційне відкриття сучасної тренажерної зали в ТДМУ. Вона розміщена в гуртожитку №1, що на вулиці Живова, 3. У такий спосіб адміністрація вишу підтримує бажання майбутніх лікарів дбати про власне здоров’я.

Спортивну залу обладнали найновішими силовими тренажерами Inter Atletik Gym і Professional Line, а також кардіотренажерами Fitex. Щоб тренування були якнайефективнішими та безпечними, у залі постійно працюють три кваліфіковані тренери – Максим Відельський, Андрій Гедез, Владислав Жарський. Вони за побажаннями відвідувачів складають індивідуальні програми, стежать за правильністю виконання вправ і порядком у залі, коригують допустиму кількість людей. Зазначимо, що в середньому в тренажерній залі ТДМУ в один час може перебувати до 50 осіб.

Також шафками для зберігання речей, душовими кабінами та туалетами обладнали жіночу та чоловічу роздягальні. Облаштували й кімнату відпочинку, де можна попити чаю, поспілкуватися, перепочити після тренування.

Під час відкриття тренажерної зали ректор ТДМУ, професор Михайло Корда наголосив, що про здоров’я потрібно турбуватися змолоду, тому університет докладає чимало зусиль, щоб створити належні умови для занять спортом у вільний від навчання час.

Для студентів і працівників університету заняття у цій залі безкоштовні. Вхід відбувається за студентським квитком і перепусткою. Така система доступу до зали діятиме впродовж місяця. У подальшому вхід відбуватиметься лише за перепусткою, яку можна виготовити у відділі програмного забезпечення, що розташований в адміністративному корпусі ТДМУ.

Розклад роботи тренажерної зали: у будні 16.00-22.00, вихідні 10.00-22.00. Обов’язково треба мати із собою змінне закрите взуття.

Прес-служба ТДМУ

Share on Google+