Студентський квест відбувся в ТДМУ

В адмінкорпусі нашого університету 15 листопада розгорнулася весела, цікава й запекла боротьба між кількома командами. Це студентка Юлія Бандрівська зорганізувала квест.

Загалом у корпусі розташували 11 станцій. Серед них – «Аліас», де один з учасників команди повинен був пояснити якомога більшу кількість слів, а решта мали їх вгадати. Станція «МедМяу» містила портрети відомих осіб у масках. Учасникам потрібно було відгадати, хто на них зображений. У «Віднови позу» юнаки та дівчата відтворювали позиції, які були зображені на малюнку.

На станції «Що спільного?» командам пропонували зображених на малюнку три особи. Потрібно було назвати спільне між ними. У «Віднови відповідність» необхідно було правильно розставити дати та події.

На станції «LingvaLatina» за допомогою українського перекладу потрібно було правильно вимовити латиною 10 найвідоміших крилатих висловів. «Правда чи міф» – учасники із 10 запропонованих фраз мали визначити, які є точні, а які ні. «НедоЛяЛя» – станція творчості та медицини. На ній кожен учасник співав популярну пісню медичними термінами, а команда повинна була її вгадати. Також учасникам пропонували розгадати медичні ребуси та інше.

Загалом у квесті взяли участь вісім команд, серед яких одна складалася з іноземних студентів. Для зручності розуміння конкурсів організатори всі завдання переклали англійською мовою.

Переможці під час офіційного святкування Міжнародного дня студента отримали призи від меценатів заходу – школи іноземних мов «Поліглот», «Wellness center Каруна», мережі магазинів «Спортландія» та організаторів студентських вечірок.

Отже, перше місце виборола команда «Turbo», другими стали представники команди «Гречаний суп», а третя позиція – в команди «Реготунчики».

Яніна ЧАЙКІВСЬКА,

Микола ВАСИЛЕЧКО (фото)

Поділитись:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page