Студенти-інтелектуали організували чемпіонат

У нашому ВНЗ завдяки активній роботі клубу інтелектуальних ігор відбувся перший чемпіонат з гри «Що? Де? Коли?». Нагадаємо, що наші студенти впродовж цього навчального року та попередніми роками постійно підтримують розвиток інтелектуальних ігор у виші. Це чудова альтернатива тематичному відпочинку.

Загалом у турнірі взяло участь 10 команд різних курсів і факультетів. Право змагатися у фіналі вибороли вісім команд креативних студентів-інтелектуалів. Чемпіонат складався з п’яти етапів, кожен з яких мав три тури по 12 запитань.

Відбіркові ігри відбулися у читальній залі бібліотеки ТДМУ, а фінальні змагання тривали в адміністративному корпусі університету. Організаторами та ідейними натхненницями проекту є студентки Софія Гащак та Юлія Бандрівська. Їм вдалося сформувати творчу команду однодумців для організації цього чемпіонату. Олег Кривий став ведучим заходу. Варто згадати тих, хто багато часу й зусиль доклав для того, щоб турнір відбувся, зокрема Наталію Петрову, Марію Ханас, Таїсію Білоножко, Дмитра Гаврисюка.

У загальному підсумку перше місце здобула команда шостого курсу медичного факультету «Ветерани «Що? Де? Коли?», другою стала команда п’ятого курсу «БМП», третє місце виборола команда третього курсу – «Молоді і перспективні». Організатори сподіваються, що цей турнір стане постійним і восени клуб інтелектуальних ігор знову організує чемпіонат.

Оргкомітет заходу висловлює подяку адміністрації ТДМУ, студентському парламенту нашого університету за допомогу та підтримку.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin