Студенти з Гани зорганізували медичну вікторину

Асоціація студентів Гани у Тернопільському національному медичному університеті імені Івана Горбачевського зорганізувала вікторину серед своїх членів на медичну тематику під керівництво президента цього об’єднання Абдулкадіра Османа Шеріфа. Ініціатором заходу став голова сектору науки асоціації Абдулла Абдул Фаід Ахмед.

Майстрами квізу були Майкл Осей, Рафік Архі, Ричард Нсіах.

Інструкції щодо проведення заходу надав президент Всеукраїнської асоціації студентів Гани Мустафа Абдул Мумін та керівником сектора освіти Пітер Аквасі Сарпонг. Тур, який відбувся в ТНМУ, є відбірковим. Його учасники відстоюватимуть честь університету на всеукраїнському рівні. Національна медична вікторина NUGS Ukraine відбудеться 29 лютого.

Заступник центру виховної роботи та культурного розвитку ТНМУ, доцент Олена Покришко привітала всіх присутніх з початком вікторини. Вона зазначила, що дуже важливо, крім навчання, бути ще й активними у соціальному житті університету.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА.