Студенти були волонтерами на чемпіонаті з водно-моторного спорту

Тернопіль наприкінці літа щороку перетворюється на своєрідну столицю з водно-моторного спорту. У наше затишне місто приїжджають екіпажі з багатьох міст України та Європи, щоб довести свою першість. Цьогоріч прибуло 50 команд з 13 країн світу для участі у міжнародних змаганнях, які відбулися на Тернопільському ставі. Провідні іноземні та українські спортсмени впродовж двох днів змагалися у Чемпіонаті Європи у класах F250 та F125. Зокрема, були екіпажі з Німеччини, Австрії, Великобританії, Литви, Латвії, Польщі, Білорусі, Угорщини, Естонії, інших країн. Україну представляли шість команд.

Представники Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського Амін Мудасар, Любомир Данилюк, Микола Барта та Михайло Бандрівський виконували під час цих змагань волонтерську місію. Вони супроводжували спортсменів до станції допінг-контролю. Пілотів для супроводу обирали за допомогою жеребкування. «Кожен з нас був закріплений за одним з чотирьох спортсменів і ми були зобов’язані увесь час до здачі аналізів мати зоровий контакт з обраними переможцями. Крім того, після здачі аналізів також стежили, щоб спортсмен не зміг прийняти таблетки, які виводять заборонені речовини з організму. Це був новий для нас досвід, але цікавий», – розповів Михайло Бандрівський.

Ще одна наша студентка Ірина Токарчук разом з рятувальниками постійно стежила за безпекою спортсменів під час змагань на воді та готова була будь-якої миті надати медичну допомогу.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА

Поділитись:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page