Стали призерками змагань з волейболу

Жіноча команда з волейболу Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського взяла участь у ІІ відкритій універсіаді Тернополя.
Ці змагання стартували 6 березня. Студенти нашого університету представляють свій ЗВО у таких видах спорту, як баскетбол, футбол, волейбол, настільний теніс, баскетбол (3*3), шахи, плавання, армспорт.
Змагання з волейболу серед жіночих команд відбувалися у спортивній залі ТНПУ. Наша команда дівчат у складі Марії Ратинської, Тетяни Моцної, Ніни Лапуги, Лілі Предик, Стефанії Коцур, Інни Дрейчан, Юлії Лешків, Юлії Заєць, Зоряни Кульматицької, Анастасії Степаненко, Юлії Кулак другий рік поспіль посіла третє місце.
Жіноча збірна поступилася командам ТНЕУ-1 та ТНЕУ-2, які є бронзовими призерами Суперліги України. Наші дівчата гідно боролися за перемогу, в результаті чого отримали третє місце.
Тренери команди – асистенти кафедри фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання Петро Бондар і Віктор Назарук.

Прес-служба ТДМУ

Share on Google+