Співпраця ТДМУ в рамках програми Еразмус+ зі спеціальності «медсестринство» триватиме надалі

У Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського 6-7 вересня з робочим візитом перебувала координатор програм «Еразмус» Вищої школи імені Папи Римського Івана-Павла ІІ у Білій Підлясці (Республіка Польща) Агнєшка Калішук. Метою перебування гості був моніторинг виконання зобов’язань університету щодо організації академічних мобільностей у рамках програми Еразмус.

Як уже повідомляли, наша студентка-третьокурсниця спеціальності «медсестринство», яка навчається за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», Ольга Здирко впродовж весняного семестру здобувала знання у Вищій школі імені Папи Римського Івана-Павла ІІ. Окрім цього, з 25 до 29 червня 2018 року асистент кафедри клінічної імунології, алергології та загального догляду за хворими Ольга Креховська-Лепявко читала лекції у вищому навчальному закладі в Білій Підлясці в рамках програми Еразмус+.

Агнєшка Калішук відзначила високий рівень відповідальності Тернопільського медичного університету щодо відбору кандидатур для участі у програмі Еразмус+. Вона звернула увагу на те, що в нашому університеті сформовано серйозний підхід до конкурсного відбору та розгляду поданих заявок. Це дає можливість нашим студентам стовідсотково отримувати підтвердження для участі в програмі з боку Євросоюзу.

Гостя також додала, що співпраця Тернопільського державного медичного університету імені Івана Горбачевського та Вищої школи імені Папи Римського Івана-Павла ІІ у Білій Підлясці в напрямку академічної мобільності програм Еразмус+ триватиме надалі.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА