Розіграли Кубок ректора з міні-футболу

Серед студентів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського розіграли Кубок ректора з міні-футболу. Протистояння були запеклими та емоційними. Адже змагалися команди, які не вперше беруть участь у футбольних турнірах і показують високий рівень спортивної підготовки, та команди початківців. Змагання за звання переможця тривали у дружній атмосфері, адже такі заходи формують спритність, логічне мислення та командний дух.

У змаганнях взяли участь 17 команд, з яких – 13 українських і чотири іноземні.

У фіналі змагалися команди четвертого та п’ятого курсів медичного факультету. Матч завершився з рахунком 5:1 на користь четвертокурсників. Відповідно друге місце посіли п’ятикурсники. Третє місце розіграли між собою команди третього курсу медичного факультету та четвертого курсу стоматологічного факультету. Представники медичного поступилися майбутнім стоматологам з рахунком 2:5.

Кращим гравцем цього турніру став Роман Хрущ.

Між вболівальниками також розіграли корпоративну футболку від UNIWER.

Переможців привітала й вручила кубок доцент кафедри паталогічної анатомії із секційним курсом та судовою медициною Анна Миколенко.

Організатори Кубка ректора – представники студентського парламенту ТДМУ Назарій Савчук та Олександр Дублянський.

За здоров’ям гравців і вболівальників пильно стежили представники молодіжного крила Всеукраїнської ради реанімації, які були готові за першої потреби надати домедичну допомогу.

Прес-служба ТДМУ