Ректор ТДМУ підписав угоду про співпрацю з Ельблонзьким університетом гуманітарних та економічних наук

18-21 лютого відбувся візит делегації міста Тернопіль до міста-побратима Ельблонг (Польща), до складу якої увійшов ректор Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професор Михайло Корда.

У перший день свого перебування тернопільська делегація мала зустріч з президентом міста Ельблонг Вітольдом Врублевським, під час якої обговорили можливості розширення співпраці в освітньому, технічному та науковому напрямках.

У рамках візиту Михайло Михайлович також зустрівся з керівництвом і представниками педагогічного колективу Державної вищої професійної школи, Педагогічно-мовного інституту та Ельблонзького університету гуманітарних та економічних наук.

З метою здійснення обміну досвідом в освітній галузі, реалізації програми академічних обмінів, реалізації науково-дослідних проектів, семінарів, конференцій, симпозіумів ректор ТДМУ, професор Михайло Корда підписав угоду про співпрацю з ректором Ельблонзького університету гуманітарних та економічних наук Здзіславом Дубєлою.

Окрім того, очільник Тернопільського медуніверситету ознайомився з роботою медичного центру «Нью-Мед».

Прес-служба ТДМУ

Share on Google+