Ректору ТДМУ присвоєно звання почесного професора Державної вищої школи імені Папи Римського Іоанна-Павла ІІ в Білій Підлясці (Польща)

Упродовж декількох років успішно триває співпраця між Тернопільським державним медичним університетом імені І.Горбачевського та Державною вищою школою імені Папи Римського Іоанна-Павла ІІ в Білій Підлясці (Польща). Зокрема, втілили спільні наукові проекти «Фізична активність і режим харчування залежно від стилю життя студентів медичного університету в м. Тернополі», «Фізична активність і режим харчування залежно від стилю життя молоді у віці 15-17 років шкіл м. Тернополя», «Дослідження епідеміології, патогенезу, клініки та профілактики бореліозу». Науковці нашого університету отримали можливість публікувати власні наукові праці у журналі «Health Problems of Civilization», який видає Вища школа імені Папи Римського Іоанна-Павла ІІ.

Студенти Державної вищої школи імені Папи Римського Іоанна-Павла ІІ брали активну участь у Міжнародних студентських літніх школах, які щороку відбуваються на базі навчально-оздоровчого комплексу «Червона калина» ТДМУ.

Викладачі нашого університету прочитали цикл лекцій для студентів польського вишу.

Окрім того, студенти ТДМУ, які здобувають спеціальність «Медсестринство», мають можливість брати участь у програмі академічних обмінів Еразмус+. Цього року представниця навчально-наукового інституту медсестринства впродовж весняного семестру навчалася у Державній вищій школі імені Папи Римського Іоана-Павла ІІ. Нещодавно координатор програм «Еразмус» Державної вищої школи імені Папи Римського Іоана-Павла ІІ у Бялій Підлясці (Республіка Польща) Агнєшка Калішук перебувала в Тернопільському медуніверситеті. Вона відзначила високий рівень відповідальності ТДМУ щодо відбору кандидатур для участі в програмі Еразмус+.

У планах – впровадження двох спільних проектів, які присвячені дослідженню туберкульозу та антибіотикорезистентності. Науковці ТДМУ сподіваються, що вони матимуть такий же науковий успіх, як і попередні проекти.

Нещодавно у Державній вищій школі імені Папи Римського Іоанна-Павла ІІ в Білій Підлясці відбулася посвята в студенти. У цих урочистостях узяв участь ректор ТДМУ, професор Михайло Корда. Під час урочистого засідання сенату цього закладу вищої освіти Михайлові Михайловичу було присвоєно звання почесного професора.

У своїй промові Михайло Корда висловив подяку ректорові Державної вищої школи в Білій Підлясці, професору Йозефові Бергеру та всьому сенату за надану честь отримати поважне звання. Він також висловив сподівання на подальшу співпрацю та впровадження нових проектів і програм.

Прес-служба ТДМУ