Підписано угоду про співпрацю з Українським науково-практичним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Тернопільський державний медичний університет імені І.Горбачевського багато років співпрацює з Українським науково-практичним центром екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. З цим закладом втілено низку проектів та організовано чимало заходів. Цього року новий виток співпраці пов’язаний зі спільним виконанням науково-дослідних робіт і розробкою стандартів надання екстреної медичної допомоги. Також загальними зусиллями обох сторін було опубліковано науково-методичні матеріали з питань екстреної медичної допомоги для підготовки лікарів, фельдшерів, парамедиків.

У рамках цієї співпраці нещодавно ректор ТДМУ, професор Михайло Корда підписав угоду із заступником директора Українського науково-практичного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, професором Сергієм Гур’євим, а також із завідувачем відділення з підготовки інструкторів з екстреної медичної допомоги Віталієм Крилюком. Договір стосувався виконання науково-дослідних робіт, пов’язаних з моделюванням політравми і постішемічного та реперфузійного синдромів на базі віварію нашого університету здобувачами Українського науково-практичного екстреної медичної допомоги і медицини катастроф. В угоді передбачено й підготовку до друку видання тритомного підручника всеукраїнського значення з питань екстреної та невідкладної меддопомоги. Сигнальний примірник першого тому вийшов на початку 2017 року, співавторами якого є викладачі ТДМУ. Наразі триває робота над перевиданням цього тому й підготовкою двох наступних.

Прес-служба ТДМУ

Share on Google+