Про сенс людського терпіння йшлося під час духовних зустрічей

У нашому виші кілька років тому започаткували проект духовних зустрічей зі священиками. Адже духовне життя та лікарська практика – поняття нероздільні. Робота лікаря передбачає не лише велику відповідальність, а й отримання задоволення від можливості робити багато добрих справ, допомагати ближнім і зростати не тільки професійно, а й духовно.

Напередодні одного з найбільших християнських свят – Воскресіння Христового з викладачами кафедри фармакології та студентами третього курсу медичного факультету та другого курсу стоматологічного факультету зустрівся префект Тернопільської вищої духовної семінарії імені Патріарха Йосифа Сліпого, отець Ігор Драпак і брат-семінарист Юрій Федоренко.

Під час духовної бесіди йшлося про сенс людського терпіння через призму страждань Ісуса Христа.

Нагадаємо, що проект «Духовні зустрічі в ТДМУ» втілює центр виховної роботи та культурного розвитку університету.

Прес-служба ТДМУ