Професор Університету Мансури прочитав лекції і провів практичні семінари для викладачів і студентів ТДМУ

У Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського 10-12 квітня в рамках угоди про співпрацю між ТДМУ та Університетом Мансура перебував відомий науковець єгипетського вишу в галузі фармацевтичної хімії – професор Хусейн І. Ель-Саббах.

Спершу гість зустрівся з ректором ТДМУ, професором Михайлом Кордою. Під час зустрічі йшлося про розвиток співпраці у напрямку академічних обмінів викладачами і студентами між двома університетами, реалізації спільних наукових проектів.

Для студентів 2-5 курсів фармацевтичного факультету та іноземних студентів, які здобувають фах фармацевта в ТДМУ, професор Хусейн І. Ель-Саббах 10-11 квітня провів два семінари. Перший з них «NMR Spectroscopy. Part I. From Scratch…» мав суто теоретичний характер. Під час іншого семінару «NMR Spectroscopy. Part II. Modern concept…» високоповажний гість зупинився на практичних рекомендаціях. Усі учасники отримали сертифікати міжнародного взірця.

Також 12 квітня професор Університету Мансура прочитав лекцію для викладачів і науковців, як писати наукову статтю, аби її опублікували в престижному фаховому виданні. Він поділився власним досвідом і щодо того, як правильно створити пропозицію для дослідницького проекту.

Окрім того, гість ТДМУ проконсультував викладачів кафедри фармацевтичної хімії щодо особливостей впровадження нової навчальної програми з фармацевтичної хімії за світовими стандартами. Хусейн І. Ель-Саббах також обговорив напрямки роботи щодо спільного проекту наукових досліджень між кафедрами фармацевтичної хімії ТДМУ та Університетом Мансура.

Прес-служба ТДМУ