Придбали мікроавтобус для потреб українських військовослужбовців

Мікроавтобус Opel Vivaro передали благодійному фонду «Оберіг» для потреб військовослужбовців, які проходять службу у певних регіонах Донецької та Луганської областей, 20 березня біля адміністративного корпусу Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського. Цей транспортний засіб використовуватимуть для перевезення наших воїнів, матеріально-технічних цінностей, продуктів харчування на лінії вогню.

Кілька місяців тому представники доброчинного фонду звернулися до адміністрації ТДМУ з проханням допомогти в придбанні подібного автомобіля. Долучитися до благодійної справи вирішили директори і представники фірм, які займаються рекрутингом іноземних студентів на навчання у Тернопільському медуніверситеті. Свій внесок у допомогу військовим України зробили Шахзад Наджам, («WELTEK International»), Амрік Сінг Дхілон, Олег Кіндрат і Дмитро Вакуленко («Cvitana»), Пуніт Кумар («Right Choice») та Майкл Нагуб («Axmos»).

«Щиро дякую вам за допомогу та підтримку наших військовослужбовців. Нині це дуже важливо для українських військових. Придбаний мікроавтобус буде використаний для їхніх потреб», – зазначив ректор ТДМУ, професор Михайло Корда.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА

Share on Google+