Представляли ТДМУ на фармацевтичному заході «DUPHAT-2018» в ОАЕ

Доцент кафедри фармацевтичної хімії ТДМУ Лілія Логойда взяла участь у «23rd Dubai International Pharmaceuticals & Technologies Conference & Ex-hibition – DUPHAT», яка щорічно відбувається в Об’єднаних Арабських Еміратах.

Нині фармацевтична професія в усьому світі зазнає істотної трансформації в бік автоматизації, спеціалізації та, що важливо – покращення якості.

Лілія ЛОГОЙДА – доцент кафедри фармацевтичної хімії

DUPHAT значно еволюціонувала від років свого заснування, а саме із середини 1990-х, до повноцінної всеохоплюючої та міжнародно-визнаної фармацевтичної конференції. Міжнародні меценати зробили значний внесок у зростання й присутність DUPHAT на глобальному ринку. Постійна підтримка Міністерства охорони здоров’я допомогла DUPHAT вийти на рівень прем’єр-конференції.

Міжнародна наукова програма заходу об’єднує практикуючих фармацевтів, лікарів, наукових співробітників, медичних представників, молодих вчених, студентів.

DUPHAT щорічно відвідують провідні спеціалісти в галузі фармації з усього світу. Науковці зі США, Великобританії, Австралії, Європи, Канади, Африки, Японії та Близького Сходу представляють свої найновіші досягнення з фармацевтики в рамках триденної інтенсивної програми із широким спектром питань, які охоплюють фармацевтичні науку, практику, освіту, безперервний професійний розвиток і передовий досвід.

До наукової програми DUPHAT входять майстер-класи та семінари з фармації, паралельні наукові презентації, стендові доповіді викладачів і студентів, студентський конкурс постерів і студентські змагання з представлення коротких усних презентацій.

Цього року також була представлена найновіша інформація в галузі фармацевтичної промисловості на виставці фармацевтичних технологій, участь в якій взяли транснаціональні фармацевтичні компанії.

Україну на цьому заході представляв лише наш університет. Наукову роботу доцент кафедри фармацевтичної хімії Лілія Логойда презентувала у вигляді усної доповіді та постеру. За результатами роботи конференції доповідь і постер Liliya Logoyda, Dmytro Korobko, Serhiу Kovalenko (professional poster and oral presentation) на тему «The Methods for Determination of Combination Antihyper-tensive Drugs in Human Plasma by LC-MS/MS» відзначили сертифікатами.

Студенти власні наукові дослідження представили у вигляді постерів, зокрема, це стосується представників п’ятого курсу факультету іноземних студентів (спеціальність «фармація»), які виконують дипломні роботи на кафедрі фармацевтичної хімії під керівництвом Лілії Логойди. Результати досліджень презентували Агіманг Опоку Ернест, Окечукву Фавор Чігозірім, Амесі Реджойс Анвурі.

Делегація ТДМУ висловлює щиру подяку адміністрації університету та відділу міжнародних зв’язків за надану можливість бути учасником цієї конференції й представляти результати своїх наукових досліджень.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА