Представили уніфіковані підходи до методики проведення ОСКІ

На базі Національного університету фізичного виховання та спорту в рамках проекту Програми Європейського Союзу Еразмус+ 2018-2021 Innovative Rehabilitation Education – Introduction of new master degree programs in Ukraine-2018-2021 відбувся семінар. Під час нього обговорювали шляхи та методи вдосконалення й адаптації до європейських стандартів програми підготовки бакалаврів і магістрів фізичної терапії. В рамках робочої зустрічі делегація Тернопільського національного медичного університету у складі завідувача кафедри медичної реабілітації, професора Ігоря Мисули та асистента Юрія Завіднюка представила уніфіковані підходи до методики проведення об’єктивного структурованого клінічного іспиту (ОСКІ) для фізичних терапевтів, яку розробила робоча група проекту.

Враховуючи ґрунтовний системний підхід до розробки та впровадження ОСКІ в ТНМУ та значний досвід проведення його для інших спеціальностей, після обговорення вирішено на базі центру симуляційного навчання продовжити роботу над методикою проведення ОСКІ задля подальшого входження його до програми підготовки бакалаврів і магістрів фізичної терапії, яку розробляють під час реалізації проекту ЄС.

Доповіді представників від університетів-партнерів стосувалися інноваційних підходів у підготовці фізичних терапевтів, правил формування електронних навчальних курсів, використання кейс-методу в навчанні та багато іншого.

Ігор МИСУЛА,

завідувач кафедри медичної реабілітації, професор,

Юрій ЗАВІДНЮК,

асистент