Посіла перше місце в олімпіаді з онкології

На базі кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського відбувся ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Онкологія». Учасниками її стали понад двадцять студентів з різних закладів вищої освіти країни. Наш університет, зокрема, представляли Ольга Мних, Марія Максимів і Марія Шепеть.

Знання учасників оцінювало журі, яке очолив Ігор Галайчук, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини ТНМУ. Головою апеляційної комісії був Юрій Вугляр, кандидат медичних наук, доцент кафедри онкології, променевої діагностики і терапії та радіаційної медицини нашого університету.

Змагання відбувалися у кілька етапів. Учасники олімпіади змогли продемонструвати свої знання, вирішуючи ситуаційні задачі, даючи письмові та усні відповіді на запитання.

Після закінчення змагань професори І. Й. Галайчук та І. В. Жулкевич прочитали для учасників олімпіади цікаві лекції, які стосувалися лауреатів Нобелівської премії, що були вихідцями з України, та історії вивчення лімфоми Ходжкіна.

Цього ж дня під час урочистого закриття олімпіади журі оголосило підсумки. Переможцями ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Онкологія» стали: Ольга Мних (ТНМУ) – І місце, Ірина Семенів (Івано-Франківський НМУ) – ІІ місце, Антоніна Варабіна (Одеський НМУ) – ІІІ місце, Вероніка Рожкова (НМУ) – ІІІ місце.

Приємні враження в учасників олімпіади залишилися від екскурсій Тернополем та від відвідин музею-садиби славної уродженки нашого краю – Соломії Крушельницької у селі Біла.

Прес-служба ТНМУ