Подобається «приміряти» різні образи та характери

Ніколи не забуду свою першу виставу. Мабуть, саме тому «Софія» мені найбільше й полюбилася. Назавжди запам’ятаю те відчуття, коли вийшла на сцену й з першої ж репліки з головою поринула в гру. І знаєте, це настільки круто, коли ти викладаєшся на всі 100 відсотків, а публіка реагує подвійною порцією емоцій: вони сміються та плачуть, осуджують у чомусь і в чомусь переживають, а ти продовжуєш грати та дарувати публіці частинку душі… Це просто неможливо описати.

Чесно кажучи, немає конкретних ролей, які б я хотіла зіграти. Мені подобається «приміряти» різні образи та характери.

Театр полюбила ще в школі, завдяки своїй вчительці із зарубіжної літератури, яка зорганізовувала на різноманітних заходах «Театр імені Мельпомени». І пізніше в університеті, коли я дізналася про існування театрального гуртка, то з величезним задоволенням долучилася до команди акторів.

Під час першої вистави хвилювання зникло якось само собою, мабуть, через ту бурю емоцій, яка захопила мене на сцені. Звичайно, що дуже хвилююся перед кожною виставою. Але підтримка режисерки, колег по сцені, близьких людей в залі й публіки загалом, завжди допомагає побороти хвилювання та просто отримувати задоволення від того, що роблю!

Завдяки театральній студії я стала впевненішою в собі, відкрила себе з іншого боку. Тут кожен зможе почерпнути щось для себе, все залежить від бажання й мети актора. Це те місце, де відпочиваєш душею та розумом від навколишньої метушні та де можеш спробувати себе в цілковито неочікуваному образі.

Колектив «Арт-Драми» назавжди зайняв важливе місце в моєму серці. Тут я знайшла нових друзів, з якими тепер в дуже хороших стосунках. Ніколи не відмовлю в допомозі їм та знаю, що завжди можу покластися на цих людей.

Мій улюблений колір ­– волошково-синій, а пора року – весна.

Виконані ролі: Софія – «Безталанна», Мелашка – «Кайдашева сім’я», Віра – «У всьому винен гороскоп». Окрім того, брала участь у різних святкових концертах і Різдвяному колядуванні.

Ірина ХОМ’ЯК,

студентка медичного факультету