Побувала на конгресі в Німеччині

У виставковому центрі Messe Berlin 24-27 жовтня відбувся Німецький конгрес з ортопедії та невідкладної хірургії. ТДМУ на цьому заході представляла студентка шостого курсу медичного факультету Богдана Перевізник.

Цей престижний науково-практичний захід відбувається щороку. Нинішній конгрес об’єднав як цивільних, так і військових фахівців хірургічної та травматологічної спеціальностей, науковців і студентів не лише з німецьких міст, а й з різних країн Європи та США. Основною темою форуму було гасло «Рух – це життя».

Учасники конгресу мали змогу збагатити свої знання в питаннях артропластики, переломів та ушкоджень суглобів, дитячої ортопедії та травматології, політравми й невідкладних хірургічних станів, спортивних травм. На окремих секційних засіданнях заходу розглядалися питання артроскопічної хірургії, військової хірургії, післяопераційних септичних ускладнень, пухлинних процесів кісткової системи.

Водночас упродовж конгресу відбувалася виставка медичного, симуляційного та хірургічного обладнання, яку зорганізували провідні компанії та фірми, що забезпечують діяльність медичної галузі в Європі на технічному рівні.

Прес-служба ТДМУ