Отримали студентські квитки

Замовлення, отримання та видача студентських квитків у Тернопільському національному медичному університеті імені І.Горбачевського – це складна, довготривала та найголовніше – злагоджена робота декількох структурних підрозділів вишу. Важливе значення у реалізації поставленого завдання має навчальний відділ, який формує замовлення та обробляє дані, що надійшли з приймальної комісії ТНМУ, й надсилає електронне замовлення для виготовлення студентських квитків.

Після отримання студентських квитків естафету беруть деканати факультетів – саме вони вручають ці важливі посвідки молодим людям.

Згідно з «Положенням про студентські (учнівські) квитки державного зразка» від 14 серпня 2018 року та наказом Міністерства освіти і науки України № 434 від 25 квітня 2018 року навчальний відділ ТНМУ наприкінці серпня замовив, а 9 вересня отримав студентські квитки для понад 800 студентів, які вступили до університету. Вперше студенти першого курсу та студенти нормативного терміну навчання різних спеціальностей одночасно отримали студентські квитки, які працівники навчального відділу оперативно зареєстрували в Єдиній державній електронній базі з питань освіти (ЄДЕБО) та передали в деканати.

Власники студентських квитків за їх допомогою мають можливість відвідувати бібліотеки, читальні та тренажерні зали, гуртожитки й інші заклади, де обов’язковим є пред’явлення студентського квитка.

Студентський квиток стає у пригоді під час проїзду в залізничному транспорті.

Андрій МАШТАЛІР,

керівник навчального відділу