Обрали новий студентський парламент

У ТДМУ відбулися вибори до студентського парламенту. На нову каденцію (2017-2018 навчальний рік) обрали 28 членів університетського органу самоврядування студентів.

До складу студпарламенту ввійшли представники медичного, стоматологічного, фармацевтичного факультетів і факультету іноземних студентів. До виборів готувалися впродовж місяця, адже кожен кандидат подавав передвиборчу програму і проект, який хоче втілити.

За результатами голосування головою став Ігор Стецюк, який уже має досвід роботи і виконував обов’язки керівника парламенту минулого навчального року. Першим заступником став Олександр Заєць, другим заступником – Олександр Косман. Головою секретаріату обрали Олександра Стрибулевича, головою сектору науки – Катерину Андрушкевич, головою сектору освіти – Віталія Карпова, головою сектору інформації – Мар’яну Дручок, головою сектору дозвілля – Артема Присяжнюка, головою сектору гуртожитків – Юрія Петришина.

Новообраний студентський парламент уже встиг під час першого свого засідання прийняти від кожного з членів план проектів на цей навчальний рік.

Як зазначив Ігор Стецюк, головна увага приділятиметься впровадженню навчальних проектів, а також спільних проектів з іноземними студентами задля підвищення їх рівня комунікації з українськими студентами.

Прес-служба ТДМУ