На виставці «Вища освіта-2018» наш виш провів відкриту профорієнтаційну презентацію

У Львівському палаці мистецтв 23-24 березня відбулася VI Міжнародна виставка «Вища освіта-2018». У цьому заході українських та закордонних вищих навчальних закладів, ТДМУ взяв участь уперше. Захід організував Міжнародний освітній центр за підтримки Львівської торгово-промислової палати, управління освіти Львівської міської ради та Львівського міського центру зайнятості. Симбіоз приватної ініціативи та державних установ дозволив провести його на високому рівні.

Відкрили виставку словами вітання для гостей від організаторів та врученням дипломів учасника.

Протягом двох днів з 10 до 17 години майбутні абітурієнти, студенти коледжів та їхні батьки мали можливість поспілкуватися з представниками навчальних закладів і з перших вуст дізнатися всю необхідну інформацію про вступ і навчання, а також отримати інформаційні матеріали про освітні програми ВНЗ.

Водночас з роботою виставкової зали на другому поверсі два дні організовували різні тематичні заходи, зокрема, профорієнтаційне тестування, презентації, відкриті дискусії та семінари. ТДМУ став єдиним українським вищим навчальним закладом, який цьогоріч провів відкриту профорієнтаційну презентацію.

Відповідальний секретар приймальної комісії, доцент Григорій Загричук представив освітні програми ТДМУ. Багатьох відвідувачів цікавило навчання за кордоном, проте після інформації команди ТДМУ про матеріально-технічно базу та можливості закордонного стажування в нашому ВНЗ старшокласники почасти змінювали власну думку.

Окрім різноманітних інформаційних матеріалів, представники ТДМУ привезли на захід мультимедійне обладнання для демонстрації презентаційних фільмів про університет, а також зробили виставку продукції видавництва «Укрмедкнига»

Доцент Григорій Загричук поспілкувався з представниками Вищої школи економіки та інновацій WSEI (Люблін) щодо можливості співпраці між навчальними закладами

На завершення виставки учасники зробили фото на згадку, а серед зареєстрованих відвідувачів організатори провели розіграш призів.

Прес-служби ТДМУ

Share on Google+