Наші шахісти були першими

II Відкрита універсіада міста Тернополя стартувала 6 березня. Її організатори – управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту Тернопільської міської ради та обласного відділення комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Збірна команда Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського бере участь у таких видах спорту, як баскетбол, футбол, волейбол, настільний теніс, шахи, плавання, армспорт.

Першими власні сили випробували наші шахісти. Команди ТНЕУ-1 і ТНЕУ-2, ТНПУ та ТДМУ розігрували між собою командну й особисту першість. У запеклій боротьбі спортсмени Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського здобули I місце, залишивши позаду традиційно сильні ТНЕУ-1 і ТНЕУ-2. До складу нашої команди увійшли Михайло Якимчук, Юрій Ковенько (стоматологічний факультет), Уляна Солтис, Наталя Бойко, Олександр Іванюк (медичний факультет) та Декрі Міндо (факультет іноземних студентів).

В особистих заліках на першій дошці перше місце здобув Михайло Якимчук, на другій дошці перше місце виграла Декрі Міндо, на другій дошці перше місце отримав Юрій Ковенько, друге місце на першій дошці мала Уляна Солтис. Загалом команда ТДМУ набрала 12 балів. Турнір відбувся у шаховому клубі Тернопільського національного економічного університету.

Тренер і представник команди Тернопільського медуніверситету – асистент кафедри фізичної реабілітації, здоров’я людини та фізичного виховання Любов Новакова.

Прес-служба ТДМУ