Налагоджують співпрацю з Центром радіотерапії в Ельблонзі

Доктор медичних наук Анджей Бадзьо, який є спеціалістом в галузі онкологічної радіотерапії та клінічної онкології, нещодавно прочитав для викладачів і студентів Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського лекцію «Сучасні методи радіотерапії в лікування онкологічних захворювань». Він здобув професійний досвід в університетській клініці Ґданська на кафедрі онкології та радіотерапії під керівництвом професора Яцека Яссема.

Анджей Бадзьо й надалі робить свої дослідження в Гданському медичному університеті. Він є автором і співавтором понад 130 публікацій та журналів, у тому числі в престижному «Журналі торакальної онкології» в США. Також пан Анджей є керівником відділу радіотерапії Центру радіотерапії в Ельблонзі.

Цього дня також відбулася зустріч з ректором ТДМУ, професором Михайлом Кордою, під час якої було домовлено про те, що фахівці нашого університету зможуть проходити стажування в Центрі радіотерапії Ельблонга. Завдяки цьому вони матимуть можливість підвищити свою кваліфікацію та використати здобуті знання й навички в практичній медицині нашої області. Приймаюча сторона зобов’язалася забезпечити житлом і відповідними умовами для стажування. Невдовзі буде підписано угоду про співпрацю між нашим університетом і радіологічним центром Польщі.

Прес-служба ТДМУ

Share on Google+