Найкращих студентів ТНМУ відзначили подяками

Нещодавно під час чергового засідання вченої ради Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського ректор ТНМУ, професор Михайло Корда вручив подяки найкращим українським та іноземним студентам вишу за їхні досягнення в навчанні, науці, спорті, творчості, благодійній та громадській діяльностях. Відзначення тих, хто впродовж календарного року мав значні здобутки у вищезгаданих напрямках, уже котрий рік поспіль є традиційним у нашому виші. Добір найкращих на конкурсній основі проводить центр виховної роботи та культурного розвитку. Таким чином адміністрація університету стимулює молодих людей до розкриття своїх талантів, самореалізації ще під час навчання.

У номінації «За відмінні успіхи в навчанні» відзнаку отримала Марія Рябоконь, в якої найвищий середній бал – 186, 5.

Найкращим у номінації «За вагомі досягнення в науковій роботі» було обрано Артема Маланчука. Студент четвертого курсу медичного факультету є членом ради наукового товариства студентів, учасником наукової програми «Студент – майбутній фахівець високого рівня кваліфікації» (сертифікат володіння англійською мовою 1 рівень), був учасником конференції «Міждисциплінарний підхід до терапії внутрішніх хвороб», переможець у номінації «Діагностика мікроскопічних проявів патологічних процесів і хвороб» в олімпіаді з патоморфології, має чималу кількість публікацій у різних виданнях. Отримав диплом І ступеня на 23-му Міжнародному конгресі студентів і молодих вчених.

Подяку за активну громадянську позицію отримала молодіжна голова міста, колишня голова студентського парламенту ТНМУ Романна Павлюк. Студентка шостого курсу медичного факультету була учасницею програми Erasmus+, організатором конференції ВОМОСС, учасницею команди Тернополя в конкурсі «Молодіжна столиця України», учасницею XXII Міжнародного медичного конгресу студентів і молодих вчених (диплом за II місце).

«За вагомі досягнення в розвитку культури» було відзначено Софію Копитчак. Студентка четвертого курсу медичного факультету брала участь у конкурсі «Найкращий студент Тернопільщини» (перемога в номінації «Найкращий студент-науковець Тернопільщини»), зорганізувала концерт «Українські вечорниці», розважальне шоу «Хто зверху», перемогла в конкурсі «СтудМіс ТДМУ-2019», провела захід «Latin Dance evening», хореограф танцювальних постановок на Міжнародних студентських літніх школах.

У номінації «За вагомі досягнення у спорті» переможцем обрано Максима Левицького. Студент першого курсу медичного факультету брав участь у таких змаганнях, як чемпіонат України з кікбоксингу WTKA серед юніорів (1 місце), чемпіонат ФСТ «Україна» з кікбоксингу WTKA серед юніорів (1 місце), відкритий Кубок України з кікбоксингу WAKO серед юніорів (1 місце), Unified World Cham-pionship WTKA (2 місце), відкритий чемпіонат Тернопільської області з ММА (1 місце), відкритий чемпіонат Тернопільщини з кікбоксингу ISKA (1 місце), Всеукраїнський турнір найсильніших кікбоксерів України WTKA (1 місце), чемпіонат України з кікбоксингу WTKA серед студентів (1 місце).

Найкращим волонтером цього року стала Оксана Побігушка. Дівчина є студенткою четвертого курсу медичного факультету, керівником волонтерського корпусу ТНМУ. Впродовж семестру була організатором такий акцій: з нагоди Дня людей похилого віку; просвітницький захід з нагоди Міжнародного дня боротьби з цукровим діабетом; регулярні ліплення вареників для воїнів АТО та поїздки в Петриків до релігійної організації «Жіночий монастир служебниць Господа та Діви Марії з Матара» Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ; організація концерту з нагоди Міжнародного дня волонтера.

Подяки за активну участь у громадському житті університету отримали Гетуах Захаріах (Гана), Абдулкадір Шеріфф Осман (Гана), Абдельгаввад Ахмед Салем Мохаммед (Єгипет), Акереле Мухаммед Аваль Іреайомі (Нігерія), Кумар Акшай (Пакистан), Бхарті Шубгам (Індія), Пулгарін Сабан до Кевін Джошуа (Еквадор), Кхонде Бака Каліксте (Конго), Нхоквара Танака Кліфф (Зімбабве), Насіма Вероніка Ненсі Наташа (Намібія), Чун Мохаммад М. Хакім Шах (Афганістан).

Кодуах Кайзер Дісхер Амоах (Гана) і Кхан Мохаммад Шумаєл Атхар (Індія) були відзначені ще й за популяризацію української культури та зміцнення взаємостосунків між їхніми країнами та українською спільнотою.

Яніна ЧАЙКІВСЬКА,

Микола ВАСИЛЕЧКО (фото)