Надія Николин новорічні іграшки в’яже гачком

Медсестра приймального відділення Надія Николин святкову атмосферу прийдешнього року починає створювати задовго до самого свята. Нитки, гачок чи спиці – основні її помічники. Сплетені вручну іграшки зимової тематики надзвичайно милі, та й фантазії тут є де розгулятися. Такі ялинкові прикраси зв’язати можна досить швидко, а отже, за й нестандартно та красиво оформити ялинку!

– Схеми я знайшла в Інтернеті, спробувала, доволі легко вдавалося, – розповідає Надія. – Так у мене з’явилися в’язані ялиночки, сніжинки, сніговики… Кольорову гаму і декор обираю на власний смак. Здебільшого власноруч вив’язані іграшки дарую друзям. На ялинці вони виглядають доволі незвично та ексклюзивно. Подруги жартують, що такі прикраси виглядають як від «кутюр».

– Основне в цій справі все робити з величезною любов’ю, коли є бажання та натхнення, – переконана медсестра, – з-під спиць виходять справжні дива. Такі новорічні прикраси наділені особливою енергетикою.

Як стверджує Надія Николин, однією з важливих переваг плетіння новорічного декору спицями чи гачком є те, що зробити це можна досить швидко, за кілька днів. Тож, якщо хочете спробувати й собі, не відкладайте справу у шухляду, а починайте створювати свято власноруч!

Мар’яна СУСІДКО