«Медична академія» старанно фіксує всі найцікавіші миті життя ТДМУ»

Тетяна ІВАНІЦЬКА, студентка медичного факультету:

– Відірватися на мить від ґаджетів, перегортати сторінки, вдихаючи неповторний запах свіжої преси, зосереджено й допитливо поринати у світ університетського життя. Перечитувати колонку за колонкою, дізнаватися найцікавіше про людей та події, які синхронно переплітаються та творять історію Тернопільського державного медичного університету. Все дуже інформативно, актуально. Чудово, що є нагода часом виходити в оф-лайн та насолоджуватися естетичним ритуалом читання газети, ще й про рідний університет.

«Медичну академію» люблю з першого курсу. Пам’ятаю, як колись у перший тиждень навчання староста потоку роздав нам примірники газети і з того знайомства вона мене захопила. Відтоді двічі на місяць неодмінно забігаю в адміністративний корпус, аби отримати свіжий примірник видання.

Читаю завжди й усе. Дуже цікавими на сторінках газети є публікації про викладачів, які щодня докладають зусиль, аби вдосконалити роботу своєї кафедри, лікарів, які переймають досвід в Україні та далеко поза її межами, щоб передати його в Тернопіль і, звісно, про студентів, які щоразу не перестають дивувати своїми талантами, напрацюваннями та досягненнями. А ще й самій колись стати героєм якоїсь рубрики. Захопливо дізнаватися на сторінках видання про нові здобутки університету, чергову співпрацю з іноземними партнерами і розуміти, що все твориться для того, аби кожне нове покоління майбутніх медиків ставало на щабель потужнішим.

Доки коловорот нових звершень в університеті невпинно крутиться, «Медична академія» старанно фіксує всі найцікавіші миті життя ТДМУ. Це хроніка не просто проміжних малозначимих випадків, а справді важливих головних подій.

Раджу читати видання абсолютно всім: починаючи від першокурсників і закінчуючи колективами інших університетів. Адже зі статей на сторінках «Медичної академії» можна почерпнути багато цікавого та корисного для всіх.

Леонід КРАВЧУК, доцент кафедри філософії та суспільних наук ТДМУ, керівник науково-краєзнавчої студії «Терполяни»:

– Газета «Медична академія» є своєрідним літописом науково-пошукового й творчого життя студентської, викладацько-професорської громади нашого вишу. З життям університету ми поєднали власні долі, життєві інтереси, плани й мрії. Тут навчалися ми або наші дружини, захищали дисертації, щиро втішалися за дітей-першокурсників. Зростали та вливалися в науково-медичний простір цілі родинні династії. І всі ці етапи нашого становлення висвітлювали на сторінках нашої газети.

З приємністю хочу відзначити високі професійні якості журналістів, їхню життєву мудрість і високу відповідальність за свою працю, а головне – їхній вроджений талант і мистецтво вловити, зафіксувати та донести широкому колу читачів ту чи іншу інформацію з наших університетських буднів. Тож з нагоди ювілею творчому колективу висловлюю найщиріші побажання добра, щастя, благополуччя, успіху від студентів і викладачів – членів науково-краєзнавчої студії «Терполяни».

Тетяна СІМОРА, студентка 5 курсу медичного факультету:

– Час минає, одне покоління змінює інше, але є речі, які залишаються у пам‘яті назавжди. Вже 20 років минуло відтоді, коли перший номер «Медичної академії» побачив світ і розійшовся серед університетської спільноти. Рівно 20 років тому ця важлива подія внесла у життя кожного з нас нотку очікування та тремтливого переживання.

Хочу привітати колектив газети «Медична академія» та весь університет з ювілеєм. Ці роки увібрали в себе зростання, вдосконалення та саморозвиток, а це основне. Поясню чому: кожна людина, яка пов‘язана з медициною, прагне одного – щохвилини ставати кращою, здобувати нові знання, щоб у майбутньому скористатись ними. Із сторінок університетського часопису дізнаємося про всі новини вишу, плани на майбутнє, знайомимося з відомими постатями альма-матер. Можу з впевненістю сказати – вам немає рівних. Ви стали улюбленими не лише для студентського та викладацького колективу, але й для усіх, хто має стосунок до медицини загалом. Вас читають, вам довіряють – і це головне.

Лише поміркуймо: скільки праці вкладено у сторінки університетського видання колективом газети! Ви не відстаєте від подій та завжди на крок попереду. Бажаю й надалі не здавати лідерських позицій та невпинно розвиватися.

Дуже приємно, що університет не лише навчає, але й просвітлює нас, вносить у життя яскраві барви подій та проектів. Сподіваюся, що літопис Тернопільського державного медичного університету імені І. Я. Горбачевського триватиме. Пам‘ятайте – ви єдині та неповторні. Від усього серця бажаю натхнення творити сторінки, сил, для того щоб розвиватися далі, та легкого пера.

Ігор СТЕЦЮК, студент 5 курсу медичного факультету, голова студентського парламенту:

– Рівно 20 років тому вийшов друком перший номер «Медичної академії». Нині це улюблена газета студентів, викладачів і всього колективу загалом. Багато що змінилося за цей час: рубрики, прізвища під матеріалами, але «Медична академія» залишається близьким і щирим другом читачів, їй довіряють, її читають, вона розповідає про головні події й про людей, які прославляють наш університет і медицину рідного краю. Як представнику студентства, мені надзвичайно приємно, що кожен номер часопису рідного університету містить новини про різноманітні студентські проекти, наукові досягнення, статті про життя та навчальні будні кращих студентів. А гарний приклад ще більше мотивує до праці.

З року в рік ТДМУ і. І.Я. Горбачевського невпинно розвивається й усі важливі події в житті альма-матер висвітлює «Медична академія». На її шпальтах зафіксована історія нашого університету.

Щиро вітаю улюблену газету з 20-річчям! А журналістам видання зичу й надалі об’єктивно та цікаво висвітлювати університетське життя. Пишіть про все, чим жив і живе нині ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського, і нехай популярність часопису серед студентів, викладачів, працівників університету зростає з кожним днем.