Магістри отримали дипломи

Наприкінці липня 21 магістр Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського успішно завершив навчання. З них 16 лікарів-інтернів отримали освітньо-кваліфікаційний рівень «Магістр медицини» та п’ятеро – освітньо-кваліфікаційний рівень «Магістр стоматології». У всіх – дипломи з відзнакою.

Ректор ТДМУ, професор Михайло КОРДА вручає диплом магістра Олександрові ЯКИМЧУКУ

1 серпня ректор ТДМУ, професор Михайло Корда вручив випускникам магістратури довгоочікувані дипломи, привітав їх з цією важливою подією та побажав нових вагомих успіхів і досягнень на професійному шляху.

– Перед вами відкрита широка дорога, – сказав Михайло Михайлович, звертаючись до вчорашніх студентів, а нині магістрів. – Випускники ТДМУ ім. І.Я. Горбачевського успішно працюють і в Україні, й за кордоном, чимало з них стали керівниками клінік, великих державних компаній. І у вас є всі можливості для успіху. Якщо будете цілеспрямовані та йтимете до мети вперто й упевнено, то обов’язково її досягнете. Вітаю вас із закінченням магістратури. Бажаю професійних здобутків, щастя та Божого благословення, а також не зупинятися на досягнутому й постійно вдосконалюватися. Сподіваюся, ви досягнете великих висот на професійній ниві.

Омріяні дипломи магістра медицини та стоматології отримали: за спеціальністю «Хірургія» – Дмитро Буднік; за спеціальністю «Загальна практика-сімейна медицина» – Інна Салій, Олена Шайген, Зоряна Сабат, Мар’яна Палихата, Мар’яна Бенів, Олена Пронюк, Вероніка Кульчінська; за спеціальністю «Внутрішні хвороби» – Марія Джула, Діана Жегестовська, Роман Гніздюх, В’ячеслав Вівчар, Надія Ковбаса, Тарас Крицький; за спеціальністю «Анестезіологія та інтенсивна терапія» – Олександр Якимчук; за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» – Уляна Франчук; за спеціальністю «Стоматологія» – Роксана Древніцька, Михайло Фалінський, Оксана Лаврін, Віталій Фесик, Юліана Болюк.

Вітаємо випускників магістратури ТДМУ! Нехай подальший професійний шлях повниться новими досягненнями та успіхами!

Прес-служба ТДМУ