Комора корисних речовин

Малина – «жіноча ягода»

Малину здавна називають «домашнім лікарем». Ніщо так не допомагало від застуди, як гарячий чай із сушеної малини чи її гілочок. Лікувальну дію малини як жарознижувального та потогінного засобу визнала й сучасна офіційна медицина.

Ягоди малини містять цукри, кислоти – лимонну, яблучну, саліцилову. Наявність останньої й визначає протизапальну, жарознижувальну та потогінну дію. Багатющий склад корисних речовин піднімає малину до найцінніших ягід.

Однією з основних властивостей малини є здатність позитивно впливати на захворювання серцево-судинної системи. Для тих, хто переніс інфаркт чи інсульт, народна медицина настійно радить використовувати сезон дозрівання ягід малини. У плодах малини виявлено речовину, яка запобігає відкладенню холестерину на стінках судин і виникненню склерозу.

До того ж малину можна сміливо назвати жіночою ягодою. Вітаміни-антиоксиданти, що містяться в ній, поліпшують колір обличчя й допомагають зберегти молодість і пружність шкіри. Крім того, ягоди малини багаті на фолієву кислоту, яка сприяє нормальному розвитку плода, полегшує перебіг вагітності й допомагає відновитися після пологів. Чай із сушених плодів малини – альтернатива піґулці аспірину: 2-3 кухлики смачного настою знизять температуру тіла, усунуть ломоту в тілі й очистять організм від токсинів.

Проте ягоди малини можуть зумовити алергійну реакцію (висипання на шкірі, свербіж), а також набряки. У разі подагри, нефриту, оксалатних каменів у нирках, загострення гастриту, виразки шлунка та дванадцятипалої кишки, амілоїдозу (ураження печінки, нирок, селезінки та інших органів, що спричинені крохмалоподібною речовиною – амілоїдом) малину краще взагалі не вживати. Не рекомендують малину й за подагри, поліартриту та остеохондрозу.

Ожина від застуди

Ці ягоди містять велику кількість біофлавоноїдів, які діють на організм як антиоксиданти. Крім того, ожина є природним «аспірином»: вона має виражену жарознижувальну властивість. Тому ягода дуже корисна в разі застуд, хвороб кишківника та травної системи. Ягоди та сік ожини дають хворим для втамування спраги за лихоманки й анемії, ефективні вони за трахеїту, бронхіту, фарингіту, заспокоюють нерви, а чай з листя чистить кров. Якщо застудилася дитина, народні цілителі радять такий напій: 2 ст. л. сушених чи свіжих плодів ожини заварити склянкою окропу, настояти 15-20 хв. і давати дитині по 1 ст. л. якнайчастіше (бажано кожну годину). Після цього вкутати ковдрою й нехай пропітніє. Для профілактики захворювань назбирайте листя ожини й додавайте його до чаю, компоту з розрахунку один листочок на кожного члена родини. Не забувайте також про смачне варення з ожини, з якого взимку можна готувати десертні напої, компоти.

Персики зміцнять імунітет

У персиках міститься висока концентрація окиснювальних речовин, які запобігають хронічним хворобам, захищають від стресу та зміцнюють імунітет. З’їдаючи лише кілька персиків на день, ви забезпечуєте загальнозміцнювальний, протизапальний, протимікробний, протипухлинний та радіозахисний вплив на організм. Крім того, поліпшується мікроциркуляція (кровоплин у дрібних судинах) крові, а це забезпечує постачання кисню до кожної клітини й запобігає тромбоутворенню. Персики рекомендують вводити в дієти для схуднення, адже вони містять багато води (86%) та мало калорій. Сік і нектар з персиків має сечогінну дію й сприяє поліпшенню роботи нирок. Вживання персиків до їди справляє тонізувальну та кровоочисну дію на організм.

Лілія ЛУКАШ