З офіційним візитом побував другий секретар Посольства Індії

Відбулася зустріч ректора Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського, професора Михайла Корди із секретарем Посольства Республіки Індія Бхаратом Сінгхом Біштою та директором Українського державного центру міжнародної освіти Оленою Шаповаловою.

Михайло Михайлович ознайомив Бхарата Сінгха Бішта з діяльністю та досягненнями ТДМУ. Він зазначив, що нині в Тернопільському медуніверситеті навчається 236 студентів з Індії. За словами ректора, загальна кількість іноземних студентів складає 1706 осіб з 58 країн світу.

Другий секретар Посольства мав можливість детально оглянути матеріально-технічну базу ТДМУ, ознайомитися з роботою центру симуляційного навчання, стоматологічною клінікою, центром незалежного оцінювання знань студентів.

Також Бхарат Сінгх Бішт зустрівся з індійськими студентами, які навчаються в Тернопільському державному медичному університеті імені І.Горбачевського. Він зазначив, що після ознайомлення з діяльністю університету переконався в тому, що тут студенти мають всі належні умови для навчання, забезпечені літературою, на веб-сайті ТДМУ розміщені матеріали, потрібні для підготовки до занять і сесії. Представник індійського посольства наголосив на тому, що завдання студентів навчатися, щоб бути високопрофесійними лікарями. Молодь водночас мала можливість отримати відповіді на свої запитання.

Окрім того, студенти Вініт Масл та Аушрі Раут підготували музичний подарунок для представника Посольства Республіки Індія.

Прес-служба ТДМУ

Share on Google+