З китайськими партнерами відкрили центр підготовки спеціалістів у галузі медицини

Ректор Тернопільського національного медичного університету імені І.Горбачевського, професор Михайло Корда 12 вересня зустрівся з представниками китайської компанії «Principal of the Belt and Road International Study Center», зокрема Yang Jinchuan (Сhongqing), Bi Jiannan (Dezhou), Yin Longfei (Shandong), Zheng Chengshou (Fujian), Chen Wanyi (Xiamen), Huang Suyun (Jiangsu), Liu Siyuan (Nanjing), Wang Yitan (Jiangnan), а також головним представником Цзянанського центру культурного обміну «Шовковий шлях» (Jiangnan Silk Road Cultural Exchange Center in Ukraine) (Київ) Ганною Кондратюк.

Нагадаємо, що в лютому цього року очільники центру «Шовковий шлях» уже перебували з робочим візитом у ТНМУ. Тоді йшлося про налагодження співпраці в освітньому напрямку. З цього приводу була укладена відповідна угода.

Цього разу представники делегації та адміністрації нашого університету говорили про можливість навчання китайської молоді в Тернопільському медичному університеті за спеціальностями «Медицина» та «Медсестринство», створення підготовчого відділення або філії вишу в КНР. Окрім того, гостям було запропоновано делегувати бажаючих для навчання на підготовчому відділенні ТМНУ з метою вивчення української мови. Випускники відділення в подальшому мають змогу вивчати медичні науки українською.

Результатом зустрічі стало відкриття спільного центру підготовки спеціалістів у сфері медицини.

Прес-служба ТНМУ