Зорганізували заходи з нагоди Міжнародного дня імунітету

З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) з 2002 року 1 березня вважають Міжнародним днем імунітету. Цю дату обрали невипадково, адже саме на початку весни проблеми, які пов’язані з ослабленням функцій імунної системи, виражені особливо яскраво.

Метою цього дня є привернення уваги широкої громадської до проблем, пов’язаних з поширеністю різних імунних захворювань, а також зі збереженням та зміцненням імунітету загалом.

З нагоди Дня імунітету студенти Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського зорганізували низку заходів, спрямованих на підвищення інформованості та популяризації серед краян знань про імунітет та здоровий спосіб життя.

Студенти першого курсу медичного факультету (18 і 19 групи) разом зі студентами 38 групи факультету іноземних студентів (Соха Бартоломей, Бріджет Малоба, Ікенга Темплу, Наквара Танака) під керівництвом кураторів – доцентів кафедри іноземних мов Тетяни Саварин, Іванни Ворони та викладача Іванни Гуменної зорганізували тематичні уроки з учнями ТНВК «Школа-ліцей №6» та ТСЗОШ І ступеня повного дня з поглибленим вивченням іноземних мов у Тернополі.

Студенти розповіли про те, що таке імунна система та як її покращити. Майбутні медики торкнулися теми вітамінізації організму, навичок гігієни й культури, турботи про своє здоров’я.

Прес-служба ТДМУ

Поділитись:Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedInEmail this to someonePrint this page