Запросили на вечір культур

До Тернопільської української гімназії імені І.Франка 28 березня з’їхалися школярі з різних міст України, аби взяти участь у всеукраїнському турі предметної олімпіади з географії. Задля урізноманітнення знань молоді студенти нашого університету розповіли про рідні їм країни. Вони підшукали цікаві факти, підготували творчі номери.

Наприклад студенти з Гани Шеріф Осман, Нобль Аппах і Браян Арієквей-Адді презентували свою державу. Усіх присутніх вони щиро здивували виконанням української пісні «Ой, на горі два дубки», за що отримали чимало оплесків.

Президент Асоціації студентів Нігерії ТДМУ Даніель Аганрен разом зі своєю командою теж цікаво репрезентував рідну землю. Спершу Емануель Аджіматі розповів про особливості одруження у племені йоруба. Він також детальніше зупинився на тому, скільки племен живе в Нігерії, які їхні особливості, чим його країна цікава. Після цього акомпанував своєму земляку Бабасу Пуамусу, який виконав пісню про маму англійською та рідною мовами. Підтримати хлопців прийшли Онворді Вініфред та Або Акосейпрега, які допомагали готувати презентацію.

Індійська культура цього вечора була представлена піснями й танцями. Першокурсниця Нікіта подарувала всім присутнім чарівну пісню. Порадували вокалом і грою на гітарі першокурсники Вініт Масл та Ваібхав Тріпаті. Танцювальну спадщини Індії представили учасниці студії Школи індійського танцю Еліни Абакарової «Амріта».

Про Королівство Марокко та його відоме місто Касабланка розповіли Юніс Ханафі й Сара Абовелкоуссіне.

Студенти з Єгипту Ахмед Абдельгаввд Салем Мохаммед та Абделрахман Салех Кхалед Ібрагім підготували вікторину для учасників олімпіади. За правильні відповіді учні отримували солодощі, які приготували співвітчизники Ахмеда та Абделрахмана.

Прес-служба ТДМУ