День медичного працівника відзначили нагородами та привітаннями

В Україні відзначили День медичного працівника, професійне свято тих, хто присвятив своє життя благородній справі – турботі про життя й здоров’я людини. У нинішні часи галузь охорони здоров’я на шляху ефективних реформ. І медики, залишаючись вірними своєму професійному обов’язку, рятують людські життя.

З нагоди свята в Тернопільській університетській лікарні відбулися урочистості. В актовій залі зібралися лікарі, молодші медичні спеціалісти, молодші медичні сестри. Радість свята людей у білих халатах прийшли розділити їхні колеги – бухгалтери, працівники кадрової служби, господарської частини університетської лікарні. Розпочали дійство ведучі, з уст яких пролунали теплі та душевні слова: «З нагоди Дня медичного працівника прийміть щирі вітання та безмежну вдячність за ваші чуйні серця, врятовані життя та здоров’я. Роль медика в нашому суспільстві – важлива та необхідна, а здоров’я людей залежить від професійності, чуйності, душевної доброти представників цієї професії. Ваші руки додають радість життя, вселяють віру у зцілення. Нехай любов незгасно світить у ваших серцях, душі наповнюються теплом подячних слів пацієнтів, а у домівках завжди панує затишок , благополуччя та радість».

Медична сестра ВАІТу Ірина Кураш привітала шановану аудиторію віршем, який талановито виконала зі сцени. Автор віршованих рядків – старша медична сестра відділення гіпербаричної оксигенації Леся Мазур.

Зі щирими побажаннями до присутніх у залі звернулася заступник головного лікаря з лікувальної роботи Ірина Герасимець. Вона привітала медиків і передала найщиріші вітання з нагоди Дня медичного працівника від Василя Євгеновича Бліхара: «Прийміть велику подячність за невтомну працю, високий професіоналізм, доброту, милосердя за ту меддопомогу, яку надаєте пацієнтам, створюючи високий імідж університетської лікарні. Роль медичного працівника в нашому суспільстві завжди буде важливою й необхідною. І кожен з вас розуміє: здоров’я людей залежить від вашої професійності. Нехай теплом повняться ваші серця, а ваші душі світяться радістю! Щоб у домівках завжди панував затишок, благополуччя та здоров’я, а в країну прийшов довгоочікуваний мир і спокійне життя!».

Відтак заступник головного лікаря Ірина Герасимець і голова профспілкового комітету працівників університетської лікарні Наталія Брикса виконали приємну місію – вручили відзнаки медичного закладу за сумлінну працю, відданість справі, високий професіоналізм, активну участь у громадському житті лікарні та з нагоди Дня медичного працівника найкращим медикам, а також грамоти та відзнаки управління охорони здоров’я Тернопільської облдержадміністрації. Голова профспілкового комітету привітала теплими словами лікарів і медичних сестер, зазначивши, що їхня праця це – запорука здоров’я суспільства. Побажала успіхів у благородній справі, міцного здоров’я, наснаги, достатку та гарного настрою!

Завершили урочистості великим і радісним музичним дарунком, який для винуватців свята підготував відомий на Тернопільщині гурт «Акорд». Феєрверк емоцій, привітань, іскрометних жартів і неперевершеного виконання музичних творів принесли гарний настрій та багато позитивних вражень учасникам і гостям.

Лариса ЛУКАЩУК,

Микола ВАСИЛЕЧКО (фото)

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin