Делегація ТДМУ взяла участь у семінарі-тренінгу для переможців конкурсу Еразмус+

Проректор з науково-педагогічної роботи нашого університету, професор Аркадій Шульгай, проректор з науково-педагогічної та соціальної роботи Олег Слабий, заступник ректора з економічних питань Олеся Члек, головний бухгалтер Тетяна Мудрик взяли участь у семінарі-тренінгу для переможців конкурсу 2018 року проектів «Розвиток потенціалу вищої освіти щодо особливостей впровадження та управління коштами ґранту». Захід відбувся 6 листопада в рамках інформаційного тижня програми ЄС Еразмус+, який організував Національний офіс Еразмус+ в Україні спільно з Представництвом Європейського Союзу в Україні, Виконавчим агентством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури, Міністерством освіти та науки України у тісній співпраці з національними агентствами Еразмус+ Європи, національними офісами Еразмус+ країн-партнерів, Київським національним університетом імені Т.Шевченка та Київським університетом імені Б.Грінченка.

З вітальним словом до учасників семінару звернулися Фредерік Куне (перший секретар, керівник відділу регіонального й місцевого розвитку, соціальної політики, культури та громадянського суспільства, Представництво Європейського Союзу в Україні), Олег Шаров (генеральний директор директорату вищої освіти і освіти дорослих Міністерства освіти та науки України).

Під час семінару розглянули такі питання:

– співпраця з Міністерством освіти та науки України, очікувані результати, дисемінація, використання результатів проектів та вплив;

– проекти розвитку потенціалу – використання коштів ґранту;

– особливості управління та звітності для українських університетів;

– національне законодавство щодо забезпечення якості вищої освіти;

– моніторинг проектів;

– державна реєстрація проектів;

– національні особливості впровадження проектів. Інструменти модернізації вищої освіти.

Нагадаємо, що цього року ТДМУ імені І.Горбачевського у складі консорціуму університетів здобув перемогу в конкурсі Еразмус+ з проектом «Інноваційна реабілітаційна освіта – запровадження в Україні нових магістерських програм». Цей проект – один з п’яти переможців від України. Загалом до конкурсу було допущено 98 українських проектів.

Консорціум складається з університетів Латвії, Польщі, Фінляндії, Литви, Європейської федерації адаптивної фізичної активності та українських партнерів, зокрема Національного університету фізичного виховання та спорту України, Центру тестування при МОЗ України, Тернопільського державного медичного університету імені Івана Горбачевського, Львівського державного університету фізичної культури, Сумського державного університету.

Асоційованими партнерами проекту є Міністерство охорони здоров’я України та громадська організація «Союз ветеранів АТО з інвалідністю».

Мета проекту – створення умов для роботи якісних нових магістерських програм з фізичної терапії, ерготерапії. Тривалість проекту – 3 роки. Його актуальність є важливою у зв’язку з новітніми реформами в галузі медичної реабілітації в Україні.

Прес-служба ТДМУ