Грипу зарадить вакцина

Останні дні листопада погода, здається, налаштовується на зимовий настрій. Сніжно, холодно, вітряно. Такої пори не важко й застудитися, а там і грип недалеко. Як прогнозують фахівці, цього року до нас навідається «Колорадо», «Сингапур» та вже знайомий «Мічиган». Саме ці штами грипу циркулюватимуть в Україні (і на Тернопільщині зокрема) нинішнього епідемічного сезону. Для виробників грипозних вакцин ВООЗ рекомендувала до їхнього складу внести вказані штами вірусів грипу, адже вони циркулюватимуть у Північній півкулі в сезон 2018-2019 років. Про це розповіла завідувачка відділу епіднагляду (спостереження) та профілактики інфекційних захворювань Тернопільського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України, головний позаштатний спеціаліст-епідеміолог управління охорони здоров’я Марія Павельєва. Варто зауважити, що два штами грипу «Сингапур» і «Колорадо» минулими роками не циркулювали, відтак імунітету в населення немає, твердить фахівець.

Епідемічна ситуація щодо грипу та ГРВі в області трохи насторожує, хоча утримується на рівні сезонної та відповідає середньому показнику для відповідної пори року, не перевищуючи епідпоріг. Загальна захворюваність останній тиждень склала майже 200 випадків на 100 тисяч населення, що становить 58,8% до розрахункового показника визначення початку епідемії (330 випадків на 100 тисяч населення).

Найкращий спосіб боротьби з грипом – вакцинація. Вакцинуватися бажано у вересні-жовтні, до того, як почнеться циркуляція вірусів грипу. Тоді організм встигне виробити імунітет і достатню кількість захисних антитіл. Але щеплення можна зробити пізніше. Медики стверджують, що вакцинація – єдиний спосіб урятуватися від хвороби або ж перенести її без ускладнень. Адже відомо, що грип небезпечний саме своїми ускладненнями. Особливо важко недуга перебігає в людей похилого віку, вагітних, дітей, осіб із хронічними захворюваннями. У групі ризику – медики та педагоги, які постійно контактують з великою кількістю людей.

В Україну вже надій-шло понад 350 тисяч вакцин. Придбати її можна і в аптеках Тернопільщини. Вакцинація від грипу є рекомендованою, а не обов’язковою. Тому громадяни можуть її придбати ли-ше власним коштом. Вартує вона залежно від виробника до 400 гривень. Але, кажуть медики, лікування від грипу обійдеться у кілька разів дорожче. Вакцинуватися варто лише під наглядом лікаря. Станом на 19 листопада щеплено 693 особи вакциною Ваксігрип Тетра (Франція). Як зазначила Марія Павельєва, на Тернопільщині є установи та підприємства, які закуповують вакцину для своїх працівників для безкоштовного їх щеплення. Керівництво, каже фахівець, підрахувало, що економічно це вигідніше, ніж оплачувати лікарняні.

Варто знати

Грип – гостре респіраторне захворювання, спричинене вірусом. Легко передається від людини до людини переважно через кашель, чхання або ж близький контакт. Захворіти на грип може будь-хто та в будь-якому віці. Симптоми грипу виникають раптово й можуть тривати від кількох днів до кількох тижнів. Якими є симптоми грипу? Висока температура, яка тримається щонайменше п’ять днів, лихоманка, головний біль, ломота у м’язах і суглобах, загальна слабкість, втрата апетиту, можливо, нудота, кашель, що може тривати понад два тижні.

Засоби фітотерапії та поради від завідувача кафедри Національного медичного університету імені О.О. Богомольця, професора, випускника Терно-пільського медуніверситету Івана Чекмана.

У перших три дні від початку грипу чи ГРВЗ хворому в жодному разі не можна переохолоджуватися (найкраще – дотримуватися пос-тільного режиму), не варто вживати жарознижувальні препарати, якщо температура тіла не перевищує 38 °С. Адже за низької температури зменшується процес вироблення в організмі інтерферону – захисних тіл, які протидіють вірусам. До речі, місцеве застосування гірчичників (приміром, на ділянку грудей) сприяє створенню ефекту гіпертермії (нагрівання), а отже, синтезу інтерферону. Проте гірчичники не варто застосовувати в разі високої температури, щоб не переобтяжувати організм.

Виробленню в організмі інтерферону сприяють і деякі рослини завдяки вмісту в них певних фізіологічно активних речовин. Зокрема, з цією метою добре вживати настій листя та бруньок берези бородавчатої, відвар листя й кори верби білої, настій листя й бруньок тополі чорної, настій трави ромашки лікарської, відвар бруньок, зелених шишок сосни звичайної, відвар хвої ялини європейської. Ці фітозасоби проявляють антиоксидантний ефект, нормалізують функцію імунної системи, підвищують опірність організму до вірусів. Їх застосування сприяє швидшому одужанню без ускладнень. У період захворювання та одужання дуже важливо оберігатися від переохолодження.

У більшості випадки грипу та ГРВЗ супроводжуються запаленням слизової оболонки носа та бронхів, тому будуть прояви риніту, бронхіту, трахеїту. Важким ускладненням є запалення легенів. Для лікування цих ускладнень доцільно застосовувати препарати лікарських рослин. Як засоби вибору можна рекомендувати кілька лікарських рослин, які використовують для виготовлення препаратів народної медицини.

Алтея лікарська. У корені рослини міститься значна кількість слизу, крохмалю, цукрів, пектинів, жирних олій, мінеральних солей, переважно фосфатів, бетаїну, аспарагіну, що проявляють відхаркувальну, протизапальну, протикашльову, адсорбувальну, пом’якшувальну, а також захисну та обволікаючу дію на слизову оболонку дихальних шляхів, шлунка. Тому алтея дуже ефективна в разі запальних процесів в органах дихання, кашлю.

Відвар коріння алтеї лікарської готують так: 2 ст. л. рослини залити 250 мл окропу, кип’ятити 5-7 хв., настоювати 3 години, вживати по 2 ст. л. тричі на день перед їдою (краще з медом).

Чай з квітів чи листя алтеї: 2 ч. л. сировини залити 200 мл окропу, настояти 10 хв., вживати по 50 мл чотири рази на день перед їдою.

Бузина чорна. Ця рослина входить до 10 рослин, які найчастіше застосовують у народній медицині.

Цінні лікувальні властивості мають кора, квіти та листя бузини чорної, що містять речовини, які проявляють протизапальну, протимікробну, кровоочисну дію. Настій з квітів та листя готують так: 2 ст. л. сировини подрібнити, залити 500 мл окропу, довести до кипіння, настоювати до охолодження, профільтрувати, вживати по 100 мл чотири рази на день чи полоскати горло 6-8 разів на добу.

Відвар кори бузини готують у такий спосіб: 6-8 г подрібненої сировини залити 500 мл окропу, довести до кипіння, кип‘ятити 5 хв. і настоювати 2 години. Вживати по 100 мл тричі на день за 15 хв. до їди. Можна полоскати горло. До настою та відвару додавати (якщо немає алергії) 1 ч. чи 1 ст. л. меду.

Цінною лікувальною рослиною є верба. Саме з верби було отримано вперше саліцилову кислоту й синтезовано значну кількість її похідних. Із них готують найефективніші протизапальні, знеболювальні, протиревматичні засоби. Ці медикаменти використовують для лікування вірусних інфекцій, ревматизму, радикуліту, для профілактики інфаркту. Відвар кори верби білої (можна інших різновидів верби) застосовують у разі запалення верхніх дихальних шляхів, невралгії, ревматизму, запалення сечовидільних шляхів, а також як жарознижувальний, потогінний, протимікробний засіб. Готують його так: 2 ст. л. сировини залити 400 мл окропу, довести до кипіння, настоювати 1 годину, профіль-трувати, вживати по 1 ст. л. чотири рази на день перед їдою. Можна полоскати від-варом горло.

Малина звичайна. Ягоди, квіти та листя малини містять неповторний набір фізіологічно активних речовин, що справляють своєрідну дію на організм людини: протизапальну, антиоксидантну, протитоксичну.

Зокрема, наявність в ягодах малини саліцилової кислоти та її ефірів сприяє розвитку протизапальної дії й споріднює її з відомим препаратом аспірином. Але перевага малини перед синтетичним медикаментом у тому, що в її ягодах є інші, корисні для організму, речовини: флавоноїди (фенольні сполуки), вітаміни (С, А, групи В, Р тощо), біометали (залізо, марганець, мідь, цинк, кобальт, магній, фосфор, натрій, калій тощо), клітковина, пектин та інші.

Настій сушених плодів малини: 6 ст. л. сировини залити 500 мл окропу, настоювати 1 годину, процідити, пити теплим по 100 мл п’ять разів на день. Можна застосовувати варення чи розтерті з цукром плоди малини.

Настій квіток малини: 2 ст. л. сировини залити 500 мл окропу, настоювати 1 годину, процідити, вживати по 1 ст. л. вісім разів на день.

Настій листя малини: 2 ст. л. сировини залити 500 мл окропу, довести до кипіння, настоювати 2 години, процідити, пити по 100 мл п’ять разів на день до їди.

Лариса ЛУКАЩУК