Відкрили центр медико-соціальної реабілітації в Ілавче на Теребовлянщині

4 жовтня у с. Ілавче Теребовлянського району за сприяння та підтримки німецької благодійної організації з м. Білефельд відкрили центр медико-соціальної реабілітації.

З привітанням на відкритті центру виступили голова обласної ради В.В. Овчарук, голова Теребовлянської районної ради І.М. Смільський, проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського, професор С.Й. Запорожан, голова благодійного фонду з м. Білефельд (Німеччина) Пітер Регер, начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації В.Г. Богайчук.

Центр медико-соціальної реабілітації оснащений спеціальним реабілітаційним обладнанням для активної та пасивної реабілітації, діагностичним обладнанням, завдяки старанням працівників благодійного фонду.

Свято прикрасив концерт у виконанні гостей із м. Білефельд (Німеччина) та учнів місцевої загальноосвітньої школи.

Укладена угода між центром та ТНМУ сприятиме наданню висококваліфікованої допомоги мешканцям району викладачами та студентами медичного факультету за спеціальністю «Фізичне здоров’я». Студенти матимуть можливість проходити практику в умовах центру медико-соціальної реабілітації.

Наталія ПИЛИПКО,

інспектор лікувального відділу ТНМУ