Відзначили науковців ТДМУ

З нагоди Дня науки нагородили науковців Тернопільщини, які зробили внесок у розвиток науки краю. Грамотами облдержадміністрації та обласної ради відзначили низку представників Тернопільського державного медичного університету імені І.Горбачевського.

Відзнаки отримали доцент кафедри оториноларингології, офтальмології та нейрохірургії Микола Турчин, доцент кафедри інфекційних хвороб з епідеміологією, шкірними та венеричними хворобами Марія Шкільна, завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології Олена Венгер, доцент кафедри фармацевтичної хімії Лілія Логойда, асистент кафедри неврології Марина Салій, старший лаборант кафедри хірургії навчально-наукового інституту післядипломної освіти Андрій Продан.

Голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна зазначив, що Тернопільська область має потужний науковий потенціал, відомих науковців і професорів – 312 докторів наук, професорів та 1777 кандидатів наук, доцентів, 471 аспіранта та 39 докторантів.

До вітань приєднався заступник голови облради Любомир Крупа.

Загалом було відзначено 38 науковців, з яких 17 – це студенти, магістранти та аспіранти вищих навчальних закладів області.

Прес-служба ТДМУ

Поділитися...
Share on Facebook
Facebook
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin